Lauren

Proooč mi to dělá? :((

Proč semnou kluk flirtuje,vypadá to nadějně je mi nablízku jeho kámoš na mě píska,ale druhý den nebyl na chodbě nepotřeboval mě vidět jen jeho kámoš mě sledoval a hned mu to šel říct ale že by on přišel na chodbu tak ne nemá už zájem? :((

Nejlepší odpověď
manon

Možná si dělá jen legraci – nebuď přehnaně aktivní, kluci mají rádi nedostupné dívky :) Zítra pro změnu nebuď k vidění Ty.

Další odpovědi
marijakes

Napíná tě, zkouší tě, pokouší se tě více rajcovat, vzbuzuje v tobě větší touhu......těš se na zítra…zahraj si pasians nebo my jsme hráli všelijaké hry, třeba jestli vyhraju, tak mě miluje a pod.......:-))

Damiana

Tobě? A proč to dělá sobě? Nebuď tak sobecká a zkus popřemýšlet o tom, co případná zamilovanost může tropit i s tím klukem. Co když se tě jen stydí, má strach z odmítnutí, z toho, že se mu vysměješ a třeba se před tebou ztrapňuje? Na to jsou kluci hodně hákliví. Jen ho nech, ať se v tom pěkně plácá a zbytečně se sama nesnaž mu vnutit. Usměj se, buď přirozená a nechovej se, jako byste byli dvacet let manželé…:-) Však on si poradí – jestli stojí za to. Kluci jsou dobyvatelé. Když ale uvidí vtěrku, brzo ztratí zájem.

bolak

Třeba zkouší jak budeš na jeho absenci reagovat :) A třeba je jeho kamarád němej a jediný zvuk který svede je pískání, to tě nenapadlo??

Přestan lízt na chodbu a uvidíš jestli se za tebou bude plížit… ochomejtat se kolem vaší třídy a nakukovat do dvěří.

A pokud to chceš sama rozhejbat, tak si počkej až dohrajou na záchodě papučbal a něco mu řekni. Třeba „ahoj“ nebo nějakou podobnou chlípnost. Případně až na sebe někdy narazíte na chodbě, tak jakoby omylem něco upustíš, třeba penál a počkáš jestli se pro něj sehne, a pokud se sehne… tak ho plácni po zadku!

…a nebo se prostě jenom usměj a poděkuj, to bude možná lepší.