Proooč mi to dělá? :((

Proč semnou kluk flirtuje,vypadá to nadějně je mi nablízku jeho kámoš na mě píska,ale druhý den nebyl na chodbě nepotřeboval mě vidět jen jeho kámoš mě sledoval a hned mu to šel říct ale že by on přišel na chodbu tak ne nemá už zájem? :((

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Možná si dělá jen legraci - nebuď přehnaně aktivní, kluci mají rádi nedostupné dívky :) Zítra pro změnu nebuď k vidění Ty.

Další odpovědi:

Pokročilý

Napíná tě, zkouší tě, pokouší se tě více rajcovat, vzbuzuje v tobě větší touhu......těš se na zítra....zahraj si pasians nebo my jsme hráli všelijaké hry, třeba jestli vyhraju, tak mě miluje a pod.......:-))

Zlatý

Tobě? A proč to dělá sobě? Nebuď tak sobecká a zkus popřemýšlet o tom, co případná zamilovanost může tropit i s tím klukem. Co když se tě jen stydí, má strach z odmítnutí, z toho, že se mu vysměješ a třeba se před tebou ztrapňuje? Na to jsou kluci hodně hákliví. Jen ho nech, ať se v tom pěkně plácá a zbytečně se sama nesnaž mu vnutit. Usměj se, buď přirozená a nechovej se, jako byste byli dvacet let manželé...:-) Však on si poradí - jestli stojí za to. Kluci jsou dobyvatelé. Když ale uvidí vtěrku, brzo ztratí zájem.

Zlatý

Třeba zkouší jak budeš na jeho absenci reagovat :) A třeba je jeho kamarád němej a jediný zvuk který svede je pískání, to tě nenapadlo??

Přestan lízt na chodbu a uvidíš jestli se za tebou bude plížit... ochomejtat se kolem vaší třídy a nakukovat do dvěří.

A pokud to chceš sama rozhejbat, tak si počkej až dohrajou na záchodě papučbal a něco mu řekni. Třeba "ahoj" nebo nějakou podobnou chlípnost. Případně až na sebe někdy narazíte na chodbě, tak jakoby omylem něco upustíš, třeba penál a počkáš jestli se pro něj sehne, a pokud se sehne.... tak ho plácni po zadku!

...a nebo se prostě jenom usměj a poděkuj, to bude možná lepší.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.