Calimë

Pronájem nemocniční márnice na focení?

Lze si na nějakou dobu (hodina méně) pronajmout nemocniční márnici na pár fotek? Bylo by to asi hodně drahé?

(omlouvám se za zařazení do kategorie realit :D)

Odpovědi
A.d.a.m.

Vzhledem k povaze zařízení to jako reálné nevidím. Logicky by to předpisy měly zakazovat.

Napadá mě leda nějaká stará, nepoužívaná, ale netuším, kde a zda vůbec, také jsou.

autacek

a chceš to fotit s obsahem, nebo bez ?

myslím si, že v rámci nějakého školního či uměleckého „projektu“ by to nemusel být takový problém

tazatelka

Pochybuji. Nemocniční určitě ne. Zkuste fakultní, na patologickém ústavu. Ale ta zase asi nebude prázdná.