Pronajala jsem si místnost, kde chci otevřít obchod se zdravou výživou – potřebuji kolaudaci hygieny a kde to zajistím?

K místnosti je Wc, kuchyňka a sklad,již se zde prodávály medy a medovina,ale místnost asi nebyla kolaudována na prodej potravin.Zboží, které zde chci prodávat je pouze balené. Nevím, jestli potřebuji k zahájení živnosti rozhodnutí hygieny a jak mám postupovat. Děkuji za radu Harníková

Nejlepší odpověď
atriplex

Doporočuji se obrátit přímo na hygienu či na živnostenský odbor místního úřadu. Tam sedí odborníci a velice rychle vám fundovaně odpoví. Určitě stačí jen zavolat.