darysa

Pronajal jsem nebytové prostory v r.2001 až do r.2005 nájemník skončil podnikání,při odchodu dlužil plynárně 18000,–Kč,

které do dnešního dne neuhradil v r.2010 jsem šel na soud nahlásil jsem nájemníkovu novou adresu.A teď mi přišel na jméno nájemníka ale na adr.mého domu dopis exekutora.Nájemník si smoluvu s plynárnou a elektrárnou podepsal v r.2001 sám na své jmeno. Poraďte prosím jak se mám zachovat.Z exe­kutora mám strach. Děkuji Martin

Nejlepší odpověď
Drap

V tomto přžípadě budete muset prokázat, že s dlužníkem nemáte nic společného a neni u vás žádný jeho majetek. Zachovejte klid, dopis nepřišel vám, ale nájemníkovi.