Pokročilý

Promočený oblek, je zničený?

Dneska jsem totálně zmokl v obleku. Kdesi jsem slyšel že se tím oblek ničí, je to pravda?
Doplňuji:
Ano myslel jsem společenský, děkuji za rady, jak se vyhnout dešti, ale já akorát řeším, zdali musí být nutně zničený? Popř. jestli se dá zachránit ještě a jak?

Odpovědi:

Jaký máš na mysli? Běžný šat, bunda, košile, mikina aj? Nevadí. Společenský oblek? Od toho jsou kabáty a deštníky, které tě chrání a částečně i oblek. Občas je dobré poslechnout rosničky a rosáky, co říkají o počasí. Na 3 dny mají celkem 100% úspěšnost.
Doplňuji:
Nechat volně vyschnout, přes ramínko, obleky to unesou. Lze použít u kalhot klasiku, napařovačka, na zavěšené sako též, k vyrovnání faldů. Teplota záleží od materiálu. Celkově záleží na materiálu obleku.

Bronzový

A proč by měl být zničený?Běžně si peru když je třeba v AP a zatim jsem ani jeden tímto nezničil,je ale fakt že občas to chce čistírnu-tam to lépe vyžehlí,hlavně sako!

Stříbrný

Ale ne, to jen v češtině máme takový idiotský zvyk, nazvat hadry, které zmokly, zničenými. Jim samozřejmě nic není, jen je třeba je dát znovu do fazóny. Někdy bych si přál, ať prší kyselina, aby si ti zmoklí, co mluví o zničení, měli nač stěžovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.