mak

promlceci lhuta

chtel bych jse zeptat pokud nekdo ma trestny cin v sazbe do 3 let odneti svobody a promlceci lhuta je to tez 3 roky jestli jse osoba ktera je hledana automnatycky vimaze anebo jse o to nak musi zadat dik za odpoved

Odpovědi
standa

Nic se vám nevymaže o nic nežádejte a nastupte k výkonu trestu. To bude to nejchytřejší co budete moci udělat.

Promlčení se zastavuje v okamžiku, kdy ´stát´ učiní téměř JAKÝKOLI úkon vůči pachateli trestného činu. Tzn. pokud je osoba hledaná Policií ČR, tak se případná promlčecí doba zastavuje a začíná běžet nová…