cecen

prominutí

byl mi odebrám lov. lístek na 2 roky za nepovolený odlov 1 ks černé zvěře .Bude mi trest prominut
Doplňuji:
Bylo to za odlov prasete v době hájení. Dle hospodáře MS byl kus starší 2 let. Odvolal jsem se na kraj který rozh. prvoinstančního orgánu potvrdil. Poté jsem podal přezkum na min. zemed. pro porušení zákona v 08/2009 a dodnes nepřišlo rozhodnutí.

Nejlepší odpověď
standa

Tato problematika je docela složitá a bez znalosti kontextu ´nepovoleného odlovu´ nelze jednoznačně odpovědět.

Obraťte se na orgán, který vám lovecký lístek odebral s žádostí o stanovisko.

Doporučuji si také přečíst článek, na který odkazuji v níže uvedeném zdroji.

LOVU ZDAR !

Zdroj: http://www.mys­livost.cz/Aktu­ality/Stanovis­ko-MZe-k-pytlactvi.aspx