Kopta

Promiňte,že vás zase obtěžuju, ale mám další otázku:Proč jsem dříve mohl stahovat třeba pět filmů najednou a nyní už ne?

Doplňuji:
Dříve jsem třeba měl Operu nebo Expo a mohl jsem v pohodě rychle stahovat pět filmů na jednou. Nyní jenom jeden a krátce. P.S.: Teď mám Firefox.

Odpovědi
bolak

Mě neobtěžuješ, já to nevim.

Myslíš z uložto nebo odkud? Rozveď to trochu, nejsem ocko.

♥♥♥

Asi to bude tím, že zjistili, že hodně lidí takto stahuje a tak to dali třeba za peníze (STAHOVÁNÍ NAJEDNOU), protože vědí, že si to lidi koupí…aby stahovali rychleji.

kablik

Máme tomu rozumět tak, žes kradl ve velkým, nebo jsi to poctivě kupoval? Nejspíše ale máš v současnosti počítač zaplněný různými blbostmi, tímpádem je PC značně zpomalený, zamysli se nad tím.