bimboo

Prominte že po vás chci aby jste mi to vypočítaly ale já matematiku vůbec ale vůbec neumím :( a propadám z ní strašně se

snažím ale nejde to vím že to po vás nemůžu chtít tak se nebudu zlobit když to nevypočítáte ..
A)-268-(-326)= B) 3.(5–2)+4.(-6)= C)60–24:3–15= D)-(2,4–5,7)-(4,1+7,8)=
Vyjádři poměr v základním tvaru: A)56:49 B)130:390 C)0,8:0,04 D)­2:0,2:20
Dvě horské chaty jsou na turistické mapě od sebe vzdáleny 6,5 cm. Jaká je skutečná vzdálenost těchto chat, jestliže

měřítko mapy je 1:80 000 ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Když to nezvládáš, tak ti samotné výpočty k ničemu nebudou. Dojdi si za spolužákem, který to umí nebo za učitelem, ať ti to vysvětlí. Tohle ti k ničemu nebude.

Další odpovědi
hanulka11

chce to opravdu se ve škole přiznat a zařídit si doučování…pokud napíšeš výsledek tím se nic nenaučíš

Jose1f

Ad Lucijej a hanulka11: Milé dámy, vaše odpovědi na tuto otázku mě připomínají prázdné kalorie. Zabírají místo a jsou málo výživné. Navrhuji, aby každý, kdo má potřebu odpovídat takto, tj. formou „hraběcích rad,“ vyjádřil svůj názor v diskuzi a nezabíral místo pro kvalitní odpovědi. Berte to jako přátelské šťouchnutí, protože většina vašich odpovědí je pěkná. Přeji hezký den!