Prolhané ženské.Nebo se pletu?

Jako muž to vidím tak, že jsou ženské prolhané a bojí se něco přiznat.Jsem starší než moje sestra a jak na tom jsem? Doposud jsem nenarazil na holku se kterou bych něco měl.A moje mladší sestra?Chodí s klukem a zajímá se jen o sebe a o jeho pinďulu, protože z toho má užitek(o toho kluka se nezajímá).Mě je to jedno jestli budu mít holku jenom na sex nebo ne, ale nechci mít pocit viny,nerad bych ji zneužil.Moje sestra asi takový pocit nemá.A přitom si zěnské stěžují, že se jim pořát stává, že je pořád někdo zneužívá, jak by chtěli mít někoho normálního, ale pokaždé nakonec skončí v posteli s tím mužem, který to nemyslí vážně.Kdo je normální a kdo je nenormální?Co ženy opravdu chtějí-sex nebo vztah?Co dělám špatně?Proč jsem tak slušný k jinému pohlaví a pak si to vyčítám? Proč neohnu nějaké spolužačky ze školy?Je lepší užívat si a řešit jen sebe, když to jinak nemá smysl?
Napište, co si o ženách myslíte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Líbí se mi slovenské: "Aký išiel, takú našiel...". A nebo také české - "svůj k svému"...
;-)
Možná by ses měl zamyslet v prvé řadě sám nad sebou, nad svým přístupem k životu, okolí, holkám - třeba pak pochopíš, "co děláš špatně".

Další odpovědi:

Stříbrný

Ano, podle mne se pletete, nebo se pohybujete ve "vybrané" společnosti.
Podle své sestry a pár známých nebo spolužaček nemůžete posuzovat všechny ženy.

Zlatý

zjednodušene povedané - žena prakticky môže mať sex kedy chce - chce len trocha úpravy povrchu a môže sa vydať na lov s istotou takmer istého úspechu (pokiaľ jej ide iba o sex).

u chlapov je to zložitejšie - proste (jadrne povedané): kde suka nedá, pes neberie.
leda za protihodnotu.

---

ale o čo vlastne ide?
pokiaľ vám ide iba o sex, tak to bude/je pre vás ako muža ťažšie (pokiaľ nie ste typ vyloženého kundolapa, čo zjavne nie ste).
takže nehľadajte IBA sex, ale i vzťah, zmiernite svoje požiadavky a ono sa to vyvrbí.

a - neporovnávajte sa, s nikým.

;-Q

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.