konemy

Proleze myšák roztečí 1 cm 1 mm?

Teď jsem to změřila… Zkusím vybrat co nejmohutnějšího, ale stejně, proleze malej myšáček tak velkou roztečí? A až bude dospělej?

Nejlepší odpověď
kapka

Já se právě obávám, že mezi dráty vzdálenými od sebe 1,1 cm proleze. Měli jsme na myši taky nejdřív klec, ale nešlo to. Taky tam byly podlážky, žebříky. Dali jsme ji pak celou do skleněného akvária a myšky ji tam mely jako super prolejzacku. :)

Další odpovědi
palmal

Centimetrovým otvorem proleze.

Pokud ten rozměr tebou uvedený je 10mm x 1mm, tak takovým otvorem neproleze.

Drap

Nerozumím rozměru. Takové míry neznám. Myš proleze tam, kde prostrčí hlavu

gecco

Trochu si ty rozměry rozmysli…
1 × 1 cm – proleze (i dospělá myš, bude-li chtít)
1 × 1 mm – neproleze
😉