Avatar uživatele
OSJJ

Prolém s tiskárnou

Dobrý den, mám problém s tiskárnou. Doufám že mi někdo poradí 🙂 . MnoMůj problém je, že nemůžu po nainstalování softwaru tisknout. Když otevřu např. Word a chci vytisknout nějaký text, tak se to ukáže ve frontě a oíše to ,,probíhá tisk´´, jenže neděje se vůbec nic. Koukal jsem jestli tam mám správně nastavenou tiskárnu a mám. Scaner a kopírka jde. Při scanování se v poho uloží snímky do počítače. Jinak mám OS XP a software je určen taky na XP. Díky za odpovědi. Ondy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5259 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
delabrutale

Měl jsem podobný problém. Osobně si myslím, že je o způsobeno nějakým errorovým tiskem na prvním místě fronty. Přičemž ostatní tisky se netisknou protože systém vidí pouze ten první errorový zaseknutý tisk tudíž ty ostatní ve frontě před něj nepustí ..

chce to vymazat ten první errorový tisk a zkusit to znovu a mělo by to fungovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
FeKka

Měl jsem podobný problém, zkus si tu tiskárnu nastavit jako výchozí.

Start → Ovládací Panely → Tiskárny a Jiný – Hardware → Tiskárny a faxy. nebo Start → Ovládací Panely → Tiskárny a faxy. Tam si vyber tiskárnu, kterou potřebuješ, klepni na ni pravým tlačítkem myší a zvol "Nastavit jako výchozí tiskárnu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek