Anták

Jak ve WIN7 home premium nastavit na pevno evropský čas??

Ahojte lidi,mám win7 home premium a když se na něj přihlásím ukatzuje mi to čas pacificky ale to není ten problém problém je že když si to nastavím na Evropský tak to je v pohodě ale když to restartuju tak se mi to zase změní na Pacificky neví to co s tím jak bych si to mohl nastavit aby se mi to neměnillo :) Díky předem za odpovědi :PP

Odpovědi
cochee

Ahoj, zkus v tom panelu Datum a čas: Další hodiny, nemáš-li tam zaškrtnuto „Zobrazit tyto hodiny:“ a nastaven ten pacifický čas. Dále také zkontroluj v Ovládacích panelech: Hodiny, jazyk a oblast – Oblast a jazyk – Změnit umístění, je li v „Aktuální místo:“ Česká republika a dále klikni v tomtéž okně dole na „Výchozí místo“ a opět zkontroluj, je-li zadána ČR.