Matthew

Prokrastinace, aneb jak s ní bojovat ??? :)

Já jsem asi ten největší exemplář prokrastinace v naší rodinně. Největším příznakem bude asi ta občasná lenost, ale někdy se opravdu nedokážu i týden dokopat k něčemu, :D např. teď jsem si potřeboval koupit nové kalhoty a každý den vypadal následovně, : nechám to na zítra, zítra nebude tolik lidí ve městě, zítra vstanu dřív než dnes, zítra je sobota :D:DD Prostě co můžeš odkládat na zítřek, nechej na pozítří a uděl si den volna :D

Nejlepší odpověď
Damiana

Tady máš moc pěkný článek na dané téma:-)
http://psycho­logie.cz/prokras­tinace-jak-na-ni-vyzrat/

Další odpovědi
Pájo

Dovolím si odtušit, že démon lenosti a liknavosti visí občas nad každým z nás.