Dojedu do vzdálenosti 56 km autem, jemuž prokluzuje spojka?

Dobrý den, zítra (v sobotu 26.9.2015) musím na důležitou schůzi, která je vzdálená 56 km. Dojedu tam autem, jemuž prokluzuje spojka?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pane Lorenc, uvezu to??
:-D
Jak moc to prokluzuje, nakolik jsi schopný to ´šetřit´, jakým terénem a jak rychle chceš jet...
___
Takže jen jedno - pokud je to opravdu důležité, jeď taxikem...
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

po rovince snad...ale: tažné lano, mobil, platebku sebou co by kdyby

Zlatý

Já bych tam s tím nejela. Pokud je schůze opravdu důležitá, hledala bych jiný způsob dopravy.

Bronzový

S lehkou nohou a s nějakými zkušenostmi se jet dá. A nešlo by táhlo spojky povolit?

Bronzový

Záleží na okolnostech.Položím optázku-je možné jet cca tak 150km beze spojky,teda s nefunkční spojkou?odpovím si sám-ano je to možné,osobně jsem takovou trasu odjel-po cestě se totálně vysypala a musel jsem dojet domů!!!

Diskuze k otázce

TheCornell

Děkuji vám za vaši námahu a trpělivost. Nakonec jsem zjistil, že soused shodou okolností jede do stejného města.

Zlatý

quentos

než jsem si přečetl tento příspěvek, napadlo mě - nedá se do toho místa jet vlakem? Pojedete-li příště a bude-li spojka stále prokluzovat... bylo by to bezpečnější - a nakonec i levnější (nejde-li se služebním vozem) řešení.

TheCornell

Bohužel, vlakem se tam nedostanu, co se týče příštího prokluzu, to nějaký ten rok potrvá, vzhledem k tomu, že dnes jsem auto hodil do servisu. Teda alespoň v to doufám.

TheCornell

@gecco Co se týče terénu, je to většinou rovina, 2 kopce cca 10 a 80 metrů, rychle chci jet tak abych tam dojel, ale ne tak abych jel týden takže tak 70-80. Jak moc prokluzuje? Když jsem s tím jel naposled tak to při prokluzu šlo cítit.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.