Amie

Projímadlo jako pomsta – na co pozor?

Pokud chceme použít projímadlo pro někoho jako pomstu, na co bychom si měli dávat pozor? Známá říkala, že můžeme použít i větší množství a že se máme bát jen toho, aby nás nikdo neviděl, ale nemůže se tím organizmus při špatném dávkování, špatném druhu projímadla nebo dání do špatného jídla nějak poškodit?

Docela jsme se u tady toho chytly, protože chceme toho dotyčného zesměšnit, ne mu nějak vážně ublížit. Zajímalo zda je to vůbec vhodné použít a pokud ano, na co bychom si měli dát velký pozor pokud chceme projímadlo použít jako pomstu a jaké je nejvhodnější?
Doplňuji:
Já se nechci mstít.

Jinak mě zajímalo, kerá z nás má pravdu.

Nejlepší odpověď
anonym

Amie, zkus si to obrátit, že by někdo něco takového chtěl udělat Tobě. Myslím si, že by to mohlo zanechat hodně velkou ránu nejen na hrdosti člověka ale hlavně na jeho psychice. To je jedna stránka věci.
Každý organizmus se s cizími látkami vyrovnává jinak a nikdy nemůžete vědět, jestli ta Vaše oběť nemá zdravotní rizika, na něž byste nebyly připravené.
Moje zkušenost je taková, že každý trouba se pokaždé dokáže časem nejlépe znemožnit sám. Dejte mu čas a příležitost a nezahrávejte si s něčím, co se Vám s velkou pravděpodobností vymkne z rukou.

Další odpovědi
zzzzz

Může to vaší oběti způsobit alergickou reakci, jako každý lék má i projímadlo nežádoucí účinky. Pokud by jste tím někomu ublížili, mohlo by to být posuzováno jako trestný čin.

Drap

Toto asi neni nejvhodnější způsob. Záleží na druhu projímadla, na současném zdravotním stavu a podobně. Nesprávné dávkování může způsobit i vážné problémy.

anonym

Takto bych si nezahrával, projímadlo je příšerná věc, nevíte jak bude dotyčná osoba reagovat, může klidně skončit i v nemocnici (v lepším případě), tochází totiž k rychlé dehydrataci a jestli má nějakou vrozenou vadu tak to může skončít i velice špatně.
Nedělej nic špatného nikomu, aby se to jednou také neobrátilo proti tobě.

Damiana

To je jako bys chtěla na někoho použít zbraň a tady čekáš na návod jak ho jen „trochu“ postřelit. Mega hnusné.
Puberťácké blbiny patří na puberťácké chaty, btw- myslíš, že je toho zla mezi lidmi tak málo, že ho tu musíš jestě propagovat a hnojit?
Nemůžu si pomoci, ale takovýmto „líčičům“ vždy přeji, aby si spletli skleničky a svíjeli se v křečích sami. Aby je „to“ chytlo někde mezi lidmi. A záchod aby byl v nedohlednu.

redy

Mstít se, je hnus.

venkovan

Vymyslete si něco jiného. Zesměšnit projímadlem?
Normální člověk i po projímadle stačí doběhnout na záchod.
Pokud nedoběhne, zas většina normálních lidí ví, že se stávají životní situace, kdy to člověk prostě a jednoduše nezvládne. Akutní přiotrávení jídle se může projevit tak jako požití projímadla. A potom – zesměšní se ten, kdo se nemocnému směje.
Takže ve své podstatě – pokud ten kdo projímadlo požil neví, že byl terčem výsměchu, bude mít za to, že příčinou byl zdravotní stav – nemoc.
Takže třebaže se bude cítit trapně – bude omluven nemocí.
Pokud budete chtít aby byl zesměšněn, budete muset na sebe říci, že jste příčinou toho zesměšnění. Jinak víc ti ostatní (psychicky zdraví) ho víc politují.
Jinými slovy – běžné projímadlo neublíží natolik, aby to nevypadalo jako klasická střevní chřipka, silné projímadlo se vám do rukou naštěstí nedostane.
Mimochodem – slyšel jsem, že chlapi si chtěli udělat srandu z jiného, a dali mu lék pro býky, když jim odebírají sperma. Srandu měli jen chvilku – dodneska když to vypravují (neradi) jsou zelení strachy, protože jim tenkrát velmi rychle došlo, že toho chlapa mohli těžce zdravotně postihnout.

Děda Louda

Jestli máš takovéto nápady, dávej si pozor především na hlavu.

auluk

U mého strejdy v práci jim někdo kradl v ledničce jídlo a atak dali do paštiky projímadlo a hned věděli kdo to byl a jenom běhal pořád na záchod nic víc mu nebylo

Wolf

Nejlepší je kouknout se do příbalovýho letáku danýho projímadla.
Ty jsou dostupný i online, stačí dát to Googlu „názevprojímadla příbalový leták“.