Zlatý

Projevuje se kinetóza (zvracení v dopravním prostředku) i na motorce, skútru nebo jen auto, letdalo, loď, autobus, vlak?

Odpovědi:

Neřekl bych, plno lidí nemá problém dokud nevstoupí na loď, prostě to zkus. Můžeš předpokládat že se projeví, ale 100% to není.

Zlatý

projevuje a může jít i o zdraví. To když řídíš motorku a v té rychlosti nabliješ slečně za tebou přímo do otvorů přilby. To jde o život

Pokročilý

Kdyz brzdite z 250 km/ hod na 50 km/hod na 150 metrech /Na motorce na okruhu/, tak je dost realny, ze nez si zvyknete, tak vam spatne bude.

Michale, mně bývalo špatně jenom na zadních sedadlech v autě. Přiznávám ale, že lodí jsem ještě nikam neplula. Přední sedadlo v autě mi nevadilo a ostatní dopravní prostředky jsem zvládala naprosto bez problémů. No a do toho auta jsem si brala "kinedril" a také to šlo.

Pokročilý

Rozhodně ano.. V autě nejen jako pasažér, ale také jako řidič. (Musím řídit s igelitovou taškou na klíně, i ve služebním autě). S lodí zkušenosti nemám, ale ve vlaku to samé - mám ovšem vyzkoušeno, že pokud sedím zády po směru jízdy, je to o něco snesitelnější. Na kole - nesmím jet po hrbolaté cestě, např. dlažebních kostkách, po rovné silnici max. 40 km/h.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.