Lorelai

Projde poštou ručně vyrobená obálka?

Posílám několik pohledů v obálce ale do té malé klasické se jeden nevejde, můžu si obálku sama vyrobit? Projde poštou? A do jaké velikosti? Vyrobila bych tak 13×17 cm. A bude mi platit pořád stejná známka? (Dopis je do Nizozemí, lepím tedy za 25,–)
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

…„ručně vyrobená obálka“… není problém, balíky taky nejsou prefabrikované…
😉
A pokud jde o cenu – 25,– Kč stačí do hmotnosti 50 g, pokud bude hmotnost vyšší (do 100g), je to 41,– Kč.

Další odpovědi
brillant

Vše je uvedeno zde http://www.ces­kaposta.cz/

suaeda

Pokud vyhovuje rozměrům daných poštou tak dojde. Vždy, zejména v před revolucí, jsme měli problém, když jsme z vody, výletu se snažili poslat pivní tácek s patřičnou známkou jako pohled. Většinou nedorazil.

PandaForever

Ano