Martas

Prohlížení webových stránek

Když prohlížení webových stránek se mi někdy objeví hlášení,platnost stránky vypršela,ale posléze stránka funguje normálně dál.Co s tím mám dělat? Kde je chyba.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Nikde není chyba. Některé stránky mají určitou platnost. Jedná se o stránky s přihlášením apod.

Tato chyba se objevuje často při přecházení zpět (pomocí šipky přejít zpět).