Prohlížeč Opera

V prohlížeči Opera v okně s doručenými emaily sem mě stala nehoda 🙂 okno mám roztažené (na pravou stranu) a nejde to dát zpět, když se to snažím popotáhnout na konec a stáhnout ho nejde to vrátí se zpět protože konec je v nedohlednu.. poradte mě prosím nějaké nůžky 🙂 jak to dát do normálu dík

Odpovědi
anonym

ccleaner a tam je někde smazat uloženou velikost oken.. tak jestli to tam bude, bude to nejrychlejší.. zkuste si okno maximalizovat, nebo tak nějak podobně.. něbo zmenšovat zmenšovat.. až to pujde normálně.. můžete zkusit i přeinstalování

ccleaner:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=2.33­.1184