M.a.j.k.e.e.

Prohlášení pro samoživitele

Ahoj, nemáte někdo, či není někde na netu k dispozici nevyplněné Prohlášení pro samoživitele? Musí se to vyplnit a nechat potvrdit u zaměstnavatele, že za daný rok jsem (ne(pobíral daně či co. Potřeboval bych to jako podklad pro sociální dávky na nezaopatřené dítě. Děkuju moc!!!

Odpovědi
anonym

Když budete znát přesný název tiskopisu, tak si jej na netu zadejte do vyhledávače a určitě jej naleznete. Stačí vytisknout a vyplnit.