lally

Prohibice- co bude dál?

Co se stane s alkoholem, který nyní prodejci stáhli z prodeje? Po skončení zákazu se bude tentýž prodávat znovu? Takže nás čeká další kolo otrav metanolem? Logicky se nedá každá lahev otestovat. Dovedete si představit kolik nekolkovaných lahví je někde „zašito“?

Nejlepší odpověď
Fienir

No buď otestovat nebo se toho zbavit, záleží na tom, jaká varianta je levnější.

Další odpovědi
Drap

Ai tak nějak to bude. Od vedení tohoto státu se nedá očekávat nějaké důsledné řešení.

Jose1f

Myslím si, že

  1. Až se najde zdroj odkud závadný alkohol pochází, potom se zmapují cesty, kterými se tento alkohol dostal do prodeje, v těchto místech se zlikviduje a viníci budou potrestáni.
  2. Prodejci, kteří jsou napojeni na nelegální síť, své rizikové lahve sami zničí. Mají totiž zájem na tom, aby se u nich nic nenašlo.¨
  3. Potom se zpřísní podmínky pro výrobu a distribuci alkoholu a prohibice se odvolá.

Přes všechna tato opatření se i potom občas někdo náhodně otráví někde zapomenutým metylalkoholem. Výskyt takových případů však bude malý, opět v normě.

Kamionacka09

Meli by se toho zbavit ale tovis ver jim:-(

mojitek

jde o to že se musí zjistit zdroj a celá síť okolo a podle toho se určí které výrobky bude potřeba zlikvidovat.

lally

Vy si opravdu myslíte, že prodejci ty litry alkoholu vylijí? Kdo jim to zaplatí?