bubukaa

Program – zip

Stáhla jsem si program na vytváření animací Win Scratch 1.3.1
ale je to zip, mám tedy prohráno nebo to jde nějak otevřít

PS: neznáte jiný program na vytváření animací který by byl ke stažení zadarmo ?

Odpovědi
vamplires

zip se dá snadno otevřít a když tam naskočí ta tabulka prostě dáš křížek… JE to snadné…

GIFy se dají vytvářet v programu PhotoScape

Nanoon

Pokud máte Windows, tak Zip otevřete snadno. Pravým tlačítkem klikněte na zazipovaný soubor a pak by tam mělo být něco jako extrahovat do. Poté zvolte umístění do kterého chcete zip rozbalit a je to.

Odkaz na free programek pro animaci je ve zdroji.
Mnohem lepší je sice Cinema4d, je to ovšem placený program.

Zdroj: www.photoscape­.org/ps/main/in­dex.php

Michal Kole

„Zazipované“ soubory otevře nativně Windows od doby Windows XP nebo nějaká externí program např 7-zip

http://www.7-zip.org

asi jste něco odinstalovala co umí ZIP otevírat a nějak se podělala asociace

na tvorbu GIF animací má prográmek i Microsoft (bohužel už je starší a je v angličtině; v češtině a zdarma na GIFy bohužel nic neznám)

http://www.slu­necnice.cz/sw/ms-gif-animator/