kamcaF120

Program zdarma na udržení čistého macbooku

Dobrý den, už nějaký ten den mám macbook, jsem s ním velice spokojená, ale bohužel se mi začal zpomalovat. Stáhla jsem si teda nějaký program a ten mi oscenoval celý mac a napsal, že ho mám v kritickém stavu. úplně zanešený. Za to aby mi ale nepotřebné věci tento program vymazal a dal vše do pořádku si musím koupit celou verzi, a to nechci, je to drahé. Nevíte teda o nějakém programu pro macy, který je dobrý, dá mi systém zase do pořádku a hlavně zdarma?

Nejlepší odpověď
kenyrts

našel jsem pro Vás tento link:

Zdroj: http://superap­ple.cz/2009/07/­jak-udrzovat-maca-ve-skvele-kondici/