opa

Kde hledat stažený program True Burner 2,3 dow?

Stáhoval jsem program True Burner 2,3 dow.Nijak mě to nenapsalo zda se to podařilo a nebo né.Kde bych ho měl hledat zda je stažený???Win­dows.Děkuji.

Odpovědi
Dochy

ještě by to chtělo znát prohlížeč, přesný typ Win by také mohl pomoci.
Předpokládám tedy IE a zkusil bych hledat v:
„user“\AppData\Lo­cal\Microsoft\Win­dows\Temporary Internet Files\
(kde „user“ nahraď cestou k tvému adresáři, např.: C:/Users/OPA/ )
Pravděpodobně to bude zastrčené ještě v podadresářích…

Ještě by mohlo fungovat: Nástroje-zobrazit stahované soubory, či CTRL+J

arygnoc

žo tak si otvoriť v prehliadači >průběh stahování< (alebo podobné, prehliadač od prehliadača iné) a tam iba kliknúť pravým myšítkom ->otevřít složku?

:-Q