Avatar uživatele
fihas

program torrent

chtěl bych se zeptat jak se má pužívat program torrent stáhl jsem si fifa 10 a nevím co s tím!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

pokud jste přes torrent stáhl fifa 10 tak jste torrent přece už použil, pak nechápu proč se ptáte jak jej použít.

To je stejné jako byste se zeptal, „Právě jsem si na internetu otevřel stránku google.com a vyhledal si tento server, abych se zeptal jak mám na internetu vlastně hledat“ 🙂, nedává to moc smysl, že ?

Stažené hry obvykle bývají ve formátu binárního obrazu média cd/dvd takže stačí ty obrazy jen vypálit nebo je připojit do virtuální mechaniky pomocí softwaru Virtual CloneDrive, s tím už torrent nemá nic společného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Maussy

Zřejmě jste si nestáhl FIFA 10, ale pouze onen torrent. Torrent se může nazývat FIFA 10, ale ve skutečnosti je to jen soubor obsahující informace o tom, kde tuto hru stáhnout (hodně lajcky řečeno). nyní si musíte nainstalovat program pro stahování (BitTorrent třeba) a po nainstalování otevřete ten soubor a hra se Vám stáhne do vámi určeného adresáře. Ovšem je třeba si uvědomit, že podobné jednání sice není nezákonné (pokud zakážete sdílení), ale velice nemorální.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet