mojitek

Existuje program pro Windows 10, který by byl zardma a uměl stáhnout audio či video např. z Youtube?

Ahoj,potřebuju stáhnout nějaký program kde se dá stáhnout video nebo i audio např. z Youtube apod.Je to pro Windows 10 a aby byl zdarma (ne jen zkušební verze na pár dní). Poradíte? Díky předem

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

A musí to nutně být program? Já už celou věčnost používám http://www.clip­converter.cc/ a spokojenost úplně maximální, o program už ani nestojím. 🙂
Zadáš jen URL videa a pak zvolíš formát, ve kterým chceš stáhnout. Jako snad jedinou nevýhodu vidím absenci řazení do fronty, ale pokud neplánujete stahovat desítky souborů denně, tak to sviští eins zwei. Myslím, že běžný uživatel si s tímto online stahovačem bohatě vystačí, nač zbytečně ‚prasit‘ hard disk… 😉

Další odpovědi
MirKop

Atube catcher ( nebo tak nějak)

JájsemRaibek

mojitku, mojitku :(
to máš z toho, že máš w10. Proto jak jsem tu již odpovídal, zrušil jsem i rezervaci, aby mě to furt neotravovalo.
Oni totiž něco vydají, ale jiné zařízení a programy jsou jim šumák.
Takže proto jsem se rozhodl zůstat u toho, u čeho jsem. Funguje mi tiskárna, funguje mi a tube cather a mnoho dalších věcí.

dr.luha

http://en.save­from.net/ – stačí během přehrávání klepnout na tuto záložku.

mojitek

lejdy.můn : Děkuju. A něco pro nahrání bez videa,jen audio MP3 byste pod pultíkem neměla?

lejdy.můn

Celý postup:
Vložíš URL souboru, potom klik vedle na Continue (nebo stačí Enter).
Automaticky ti to nabídne stáhnout jako mp4 v několika možných rozlišení.
Pokud chceš mp3, nebo jiný video formát, stačí ho vybrat v těch černě označených ‚chlívečkách‘.
Pak už jen Start a na poslední obrazovce (tj.po převedení na požadovaný formát) dát Download.
Stačí si stáhnout pár videí a ten postup už máte zautomatizovaný – vážně je to rychlovka. 🙂

mojitek

jj,už jsem si všiml. Děkuju

lejdy.můn

Jj, za málo. 🙂

lejdy.můn

Clipconverter umí i audio – v sekci Conversion format máš na výběr z MP3, M4A, AAC 🙂

mojitek

ha ha,Raibeku,proto bych si taky W 10 nepořídil(do­brovolně) .Mám pravěký ,ale nejlepčejší XPéčko. Tohle je pro mámu :D

JájsemRaibek

Tak to na ikspéčku nahraj mamce a dej ji to ve formátu ve kterém to potřebuje-třeba mp3

mojitek

jj,já si to nahrávám přes MP3 downloader a házím jí to na usb flashku.Jde mi o to,aby si to i ona sama mohla nahrávat.Ale co jsem hledal na Stahuj.cz,tak pro W10 tam nic není,právě

ivzez

Spousta programů, které jsem používala pod Windows XP funguje i pod Windows 10.

mojitek

pro windows 10........