Program pro udržování vybraných oken na vrchu?

Neexistuje nějaký „on top“ program nebo tak, kterým bych si mohla nastavit, aby vybraná okna na vrchu, před ostatnímy okny, přesto, že budu pracovat třeba v oknech za tímto oknem?
Potřebuju to například, když mám napsané informace v notebadu a musím informace nastavit do nějakého programu a nechci si pořád přepínat mezi okny, tak že bych ten notepad měla na vrchu, aniž by se přes to přeplo okno onoho jiného programu v okně.
Jeden takej program jsem měla, ale s nástupem Win7 mi program přestal fungovat :( Neznáte nějakej takovej program pro win7?

Odpovědi
bolak

Tady jsou dva programy, ale nevím jeslti ti vude fungovat na 7čkách

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zjednoduse­ni_prace/auto­matizace/actu­al-title-buttons/
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­prava_plochy/pr­ogramy/actual-window-manager/?g[hledano]=Actu­al%20Window%20Ma­nager&g[oz]=7­.4.1

Jinak u notpadu jde upravit velkiost okna, a jestli je to u toho druhýho programu stejný, tak si jen můžeš šoupnout vedle sebe (levá polovina notepad, pravá polovina ten druhej program).