sisi0110

Program na zmenu formatu filmu.

Existuje preogram na prevedeni filmu z formatu dvdrip na format, ktery je mozny spustit na normalnim dvd prehravaci?

Omluva za vynechani diakritiky, jsem v zahranici a na klavesnici nejsou ceske znaky 🙂

Nejlepší odpověď
tomash

Jenom doplním – pokud nemáte Nero 8, a váš DVD nepřehrává DivX, můžete zkusit toto: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/avi2dvd/?g[hledano]=avi%20dvd&g[o­z]=0.5

Další odpovědi
PostApMan

Přeji příjemnou dovolenou v zahraničí (jestli je to dovolená).
Mělo by postačit, pokud DVD přehrávač nemá tzv. DivX a neumí přehrávat avi soubory, aby jste film/y vypálila např:: pomocí Nero 8 a při vypalování klikna na „Vypálit jako DVD video“ – Nero to převede do formátu co přehraje jakýkoliv DVD přehrávač i bez podpory DivX.