Lejla

program na zamykání složek

ahoj sháním nějaký prográmek (free) co by neuměl nic jiného než uzamknout složku tak abych při kliknutí na ni vyskočilo okno pro zadání hesla… (výhodný by bylo kdyby se mi do kontextového menu objevila volba na zamykání složky… abych program nemusela pokaždé spouštět z plochy…
předem děkuji za typy a rady. :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste program Microsoft Private Folder – mám pocit, že by měl umět kdekoliv na disku vytvořit takovou složku, která by vyžadovala odemčení.

Jinak pokud počítač využívá víc lidí a zároveň, máte-li svůj vlastní účet na počítači, tak si můžete ve vlastnostech té složky nastavit, abyste se do ní mohla dívat jen Vy a spravovat si ji jen Vy.