MikeTrout

Program na vytvoření ‚katalogu‘

Chtěl bych se zeptat, jaký program použít na sepsání mé sbírky plechovek, abych mohl v archivu hledat, přidávat obrázky atd. Zdarma. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych použil databázový softík typu MS Access (zdarma je třeba OfficeLibre Base) a vytvořil si databázi dle libosti…
Každý ´jednoúčelový´ program, který – případně, najdeš, tě bude v něčem omezovat.

Další odpovědi
led

možno použiť aj Excel MsOffice, alebo Libre Office Calc stránku Dáta.
Excel je vlastne najsilnejšia „zbraň“ MsOffice, v ňom možno spraviť skoro všetko.