leenjoy

Program na vytváření zvuku?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli neznáte nějaký program, kde by jsme zadali nějaká anglická slova například: hi, how are you? Program by to vygeneroval jako zvuk, a tento zvuk by šel uložit jakou soubor.. Prosím, nevíte? Kdyžtak díky
Doplňuji:
PS: Případně jak nahrát zvuk z internetové stránky do počítače?

Odpovědi
mosoj

Slovník na Seznamu to umí. Až na ten záznam zvuku, ale ten vlastně nepotřebuji. Zaznamenané je to tam.
Třeba ti někdo na ten záznam zvuku dá odkaz.
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&gws_rd=ssl#­hl=cs&q=z%C3%A1znam+zvu­ku+z+pc

Třeba si zde vybereš.

anonym

Nahrání zvuku z netu? Spustím aplikaci na nahrávání a spustím zvuk na www. Tím si jej nahraju a dám uložit jako…