Natee

Program na výrobu koláží

Který program funguje k výrobě fotografických koláží? Máte nějaký osvědčený tip..?

Odpovědi
Balu103

Každý grafický editor ktorý vie pracovať s vrstvami. Osobne mám najradšej Gimp, vo všeobecnosti sú asi najobľúbenejšie editory z dielní Adobe.
Ak hľadáš niečo na pár kliknutí, asi ťa sklamem – ak má byť výsledok naozaj dobrý, je nutné pohrať sa s tým ručne.