Anonymka23

Nevíte o nějakých programech, které odstraní z počítače jiné programy, když nejdou vymazat?

nevíte o nějakých programech které vymažou z počítače jiné programy které nejdou vymazat ?

Původní neotázka
program na vymazání programu

Nejlepší odpověď
Hlada

Je jich víc, můžu doporučit Revo Uninstaller a případné zbytky vymazat CCleanerem. Oba fungují bezpečně, spolehlivě, jsou zdarma a v češtině.

Další odpovědi
anonym

Prokopej se v archívu k dokonalé odpovědi!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejde-mi-z-pocitace-odstranit-ani-jedna-slozka-co-s-tim#discussion

dr.luha

IObit Unistaller má funkci nucená odinstalace – pravým tlačítkem přímo na souboru .exe.