Myšák V.

Program na "vyjmutí"hudby z filmu…

Zdravím ve spolek.Chtěl bych se optat,jestli někdo neví,nebo nezná nějaký program na nahrání hudby z nějakého filmu a následné uložení.Potřebuji vyjmout kousky znělek a použít jako vyzvánění do founa.Díky za odpovědi.Myšák

Odpovědi
Martina S.

Hudbu z celého filmu na DVD dostane tento program http://downlo­ad.chip.eu/cz/DVD-Audio-Extractor_1452749­.html. Uložíte si ho v nějakém formátu, který vám nabídne a pak si to musíte rozstříhat v nějakém jiném programu, např. Nero wave editor.