Shizuka

Program na úpravu videa

Nic náročného … jenom nějaký program kde můžu upravit video tak že třeba dole v pravo bude moje logo prostě přidat do toho videa obrázek …

Nejlepší odpověď
Bedy

To by měl umět snad i Windows Movie Maker, který najdete ve Startu ve Windows XP a Vista – do novějších ho lze snadno doinstalovat z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-live/movie-maker

Při instalaci si vyberte opravdu jen ty programy, co budete potřebovat, určitě je zbytečné instalovat Bing Bar (Windows Live Toolbar) – ten akorát zpomaluje internetový prohlížeč.

Další odpovědi
anonym

Program Watermark vám pomůže snadno přidat text, obrázek, logo, podpis (včetně animací) a další vodoznak na video. Kromě toho můžete použít toto video vodoznak převést video soubory mezi populárními video formáty.
Máš čas si jej stáhnout do zítřka 16.9. a do 08:59 včetně instalace. Na těchto stránkách prezentují placené aplikace, které jsou po dobu 24 hodin nabízeny zdarma.

Zdroj: http://www.gi­veawayoftheda­y.com/wonderfox-video-watermark/