AjShooter

Program na úprava videa

Poradí my někdo nějaký program v kterým bych mohl upravit video přidáním hudby, titulek a podobných prkotin?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Start-programy-windows movie maker

Další odpovědi
Martina S.

Už 10 let používám Pinnacle studio. Zkoušela jsem i Sony vegas, Adobe premiere a různé free programy a nakonec jsem se vrátila k Pinnaclu. Zdá se mě nejlepší.

Juicy

Pro Windows je takový základní Windows Movie Maker-měl by si ho mít i v počítači .. Ale ten mi blbne.. Proto bych volila sony vegas :) Na internetu najdeš asi nejspíš i návody jak v tom začít ;)

MILAN1961

Já si myslím,že na takovéto práce je nejlepší Nero,já osobně ho už používám od 6 verze.