Pelfiee

Znáte bezplatný program na tvorbu rozvrhů a suplování?

Dobrý den, na internetu mám virtuální školu, kde učíme ostatní ohledně jedné hry. Probíhá to u nás jako ve škole, jen nám chybí ty programy. Skvělý program je Bakaláři, ale kde vzít 20.000+ na jeho provoz. Jelikož to děláme ve volném čase, sháníme nějaký bezplatný program na tvorbu rozvrhu, suplování a pokud se najde, tak i klasifikaci.

Neví někdo o nějakém?

Nejlepší odpověď
VítězSlávek

Asc rozvrhy. Demo pomůže s rozvrhem,neudělá suply. Plná verze jo,a tuším je levnější než Bakalář.

Další odpovědi
Quimby

Co tahle dokumenty od google? Je to stejné jako Excel, takže na rozvrhy, klasifikace ideální. Suplování můžeš vyřešit prostě změnou toho rozvrhu. Dá se nastavovat kdo všechno to může vidět nebo upravovat. Není to asi nic extra, ale jako zdarma varianta a bez nějakého nastavování serveru to za pokus stojí.