bolak

Program na tvorbu obrázků, na který se šilhá očima

Znáte takový ty rozmazaný obrázky, na který když hodinu civíte, tak uvidíte delfína? Je k dispozici nějakej software, kterej by uměl normální fotografii převézt do takovýhle mazaniny? Že bych si vytisknul nějakou rodinou fotku a nechal zarámovat?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Máš snad na mysli stereogramy?
http://objektiv1­.webnode.cz/new­s/stereogramy/
Chvilku jsem na to koukala a už šilhám. To se ale asi v domacích podmínkách udělat nedá 🙂
Doplňuji:
V tom odkazu něco píšou o „stereocreatoru“ a tak jsem zas něco našla, ale moje angličtina na to nestačí.
http://www.ey­etricks.com/ste­reograms/onli­netools/stere­ocreator.htm
Pod tím heslem najdeš možná i naco dalšího 🙂

Další odpovědi
Alesh

Myslíš strereogramy? No, teď když jsem ti prozradil, jak se ty obrázky jmenují, tak si určitě něco vygoogluješ, ty kluku šikovná, ne? 🙂

barnajka

Svolej rodinu, bude velký focení :) Jelikož budeš potřebovat 3 fotky téhož objektu, jenomže jednu normálně vycentrovanou + po jedné šoupnuté o kousek doleva a doprava, obávám se, že se starou fotkou z rodinnýho alba si nevystačíš…
Podrobný návod zde: http://www.ehow­.com/how_8563026_ma­ke-own-stereograms-pictures.html
(a protože vím, že seš kluk ušatá šikovná, s překladem si jistě poradíš sám ;)

…jináč jak píše Sůwa: zadej si do Googlu heslo „stereogram maker“ nebo „sterogram creator“ a sleduj, co ti to vyhodí. Když do vyhledávání přihodíš navíc formulku ‚own photo‘ nebo něco v tom duchu, měl bys dostat odkazy ještě víc tvým potřebám odpovídající ;)

bolak

Sůwa: jó, tak se to jmenuje, ale já hledám ten softwér, o ty obrázky nejde.. takže palce nezasloužený!! smazat!!!

SAKRA KDE JE TEN AXL KDYŽ HO ČLOVĚK POTŘEBUJE

:D ;)

bolak

Alesh: když já jsem taková trouba.. :) ..že mi to snad radši vygógluj