Ančikk

Program na sestřih nejrůznější muziky

Prosím, potřebovala bych poradit nějáký program, se kterým by to zvládl kdokoli, a který by dokázal splnit moje požadavky. Předem všem děkuji :) Ančikk

Nejlepší odpověď
SeptikB

Tak upřesni ty požadavky. Nejjednodušší je Windows Movie Maker (defaultně v PC), pokud chceš více stop, možnost nahrávání a různé úpravy zvuků, tak AudaCity a jemu podobné.

Další odpovědi
SonsyMite

Virtual dj, Pinneacle studio

samicek333

Já používám na hudbu NeroStartSmart – je to na vypalování a kopíování cd ale mně to slouží i k úpravě písniček – myslím, že dobře