Rylon

program na přepsani STARTu u Windows

Odpovědi
nikeroska

TunelUp, nevím přesně jestli jsem pochopila, co potřebuješ :), ale jestli je to na úvodní obrazovku, a změnu nějakých věciček tak je to ono, chvíli se v tom musíš vrtat ale příješ na to ;)

anonym

Jestli máš na mysli programy spouštěné při startu WIN, tak ne tuneL UP ale TuneUp Utilites, ale ten je placený. Stejnou službu ti prokáže free program CCleaner třeba tu: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/