ventou

Program na přeneseni části paměti v PC

Dobrý den. Potřebují program k „přeneseni“ části paměti v PC z pevného disku (třeba) D na pevný disk C Neví někdo kde se dá tento program „pořídit“ připadně lze to učinit jiným zpusobem. Vím že to jde učinit ale nemohu sehnat tento program. Děkují za odpovědi
Doplňuji:
Dobrý den. Tak jsem to nemyslel. Potřebují „přenést“ z pevného disku čast "VOLNE "paměti z disku D na disk C, jedna se mě o volnou paměť, kterou mam na pevnem disku D a přenest ji na disk C, jelikož tam mám pouze 2GB. Nejedná se o přesuntí programu složek atd… pouze volnou paměť třeba 10 GB přesunout na disk C. Vím že to jde, ale musí na to být program, ale nevím kde lze jej stáhnout. Totíž před nedávnem jsem viděl jak toto prováděl známy, nyni je v zahraniči, jinak bych se s ním poradil. Neví někdo Děkují

Nejlepší odpověď
chudst

Virtualni pamet (RAM) zabira oba disky a pracuje s tim, co je zrovna otevreno. Nebo mate na mysli „preneseni casti pameti“ proste presunout slozky z Decka na Cecko? Normalne si otevrete pocitac – disk D, vedle si otevrete pocitac – disk C a soubory z decka na cecko zkopirujte. Nebo to muzete udelat pres Total Commander. (Kazdopadne zustanou soubory na obou, na Decku si je pak smazte.) Jen pozor – nemazte a nepresouvejte nic z programu, pak by vam nemuseli jet! (Obrazky, textove dokumenty, filmy, apod. zkopirovat v klidu muzete.)
Doplňuji:
To jde jedine v pripade, ze mate disk rozdelen na vice disku. Ne ze mate dva samostatne disky C a D, ale jeden disk rozdeleny na C a D.

Nikdy jsem nikam nic nepridaval, ale k rozdeleni disku slouzi program napriklad http://partiti­onlogic.org.uk/

Další odpovědi
arygnoc

Průskumník ve wonech stojí za prd (sorry za názor).

Na práci se soubory použijte nějaký commander, třeba total commander (http://www.slu­necnice.cz/sw/to­tal-commander/).

led

Pokiaľ disky C: a D: máte na jednom fyzickom diku nie je žiadný problém zväčšiť jeden z diskov na úkor druhého.
Použite na to program „partition-manager“. Pracujte opatrne, nie je pre úplných laikov.
Neklesnite na systémovom C: disku pod 2GB voľného priestoru.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/par­tition-manager/

BandiOl

Partition Magic – jednoduché intuitivní ovládání, je možné měnit velikost logických jednotek, spolehlivý ale placený.
Pokud máte možnost, pak je tady i systém raid, ale myslím, že to asi nebudete realizovat.