sofid

Program na překládaní videi..

Potřeboval bych od vás poradit jestli náhodou nevite zda existuje nějaký program který přeloží např anglickou písničku na youtube do češtíny(text)

Odpovědi
odik

Jsou programy, které stahují písničky z YouTube (většinou zdarma).
Jsou programy, které rozpoznávají anglický mluvený text a převádějí na psaný (kvalitní a hlavně bez různých omezení jsou ale většinou velmi drahé).
Jsou překladače z angličtiny do češtiny (zdarma např. Google – pochybná kvalita … ty lepší jsou placené).

Můžeš tedy zkombinovat různé programy, pokud ale hledáš jeden, který by to uměl všechno najednou – tak ten najdeš jen těžko … a pokud hledáš něco zdarma na pravidelné a časté překládání, tak tim spíš nic nenajdeš.