Avatar uživatele
mikee.nikee

Program na PC!!!

Neznáte nějaký program který vám ukáže všechny zvukové stopy, videa, obrázky co máte v PC na jednom místě ? děkuji mikee.nikee
Doplňuji:
Špatně jsem to napsal myslel jsem že by mi ten program ukázal třeba všechny filmy v PC a všechnu hudbu v PC aby jsem nemusel prohledávat každou složku kde co mám :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Asi máš v PC pěknej binec )) Já mám veškeré zvuky v jedné složce (včetně podsložek), filmy a videa v jiné, taktéž obrázky ap. Složky jsem si nejdříve sám vytvořil, pak teprve vkládal soubory..
Najít to můžeš např. podle přípon souborů (.mp3, .avi, atd) bez použití speciálního programu, stačí použít lupu na klávesnici, případně Start, Hledat.
Doplňuji:
A ještě jsem něco našel – Copernic Desktop Search zdarma:
http://techne­t.idnes.cz/test-vyborny-desktopovy-vyhledavac-souboru-a-v-nich-obsazenych-textu-1z4-/software.aspx?c=A090528­_174208_softwa­re_dvr

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
avel3

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pokud máš windows, tak zadáš v nabídce start „hledat“, pak zadáš to co hledáš, hudba, video nebo obrázky. Klikni na rozšířené možnosti, pak vybere cil „tento počítač“ a dáš vyhledat. Najde to všechny video soubory s přednastavenými koncovkami. Pokud chceš najít i jiné typy videí, musíš zadat do hledaní i název souboru ve formátu třeba .flv nebo *.mkv a podobně, kde „“ zastupuje jakýkoliv název. Tak najde všechny názvy s koncovkou flv a pod.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mikee.nikee Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Jak to myslíš na jednom místě, a o co ti přesně jde, na co to potřebuješ?

Pokud hledáš nějakej přehlednej program na zobrazení kolik zabírají jednotlivé soubory a složky v počítači, tak na to je dobrej třeba tenhle prográmek > http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/sprava_dis­ku/drive-xray/

Ale pokud chceš skutečně jen zobrazit celá obsah počítače jakoby v jedný jediný složce, tak to by mohlo jít i v Total Commanderu, stačí když dáš Hledat (ten dalekohled), u druhýho řádku si nastavíš všechny disky a do prvního řádku napíšeš . (čili všechny soubory a složky bez konkrétního třídícího parametru).

Až skončí hledání tak pak už jen klikneš na tlačítko „Zobrazit v panelu“ (dole vpravo).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

dokáže i obyčajný total commander, v podstate akýkoľvek kommander (správca súborov).

súhlasím s beer, chce to urobiť si poriadok v kompe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek