Avatar uživatele
bolak

Program na obkreslení obrázku

Potřebuju program (nejspíš nějakej bitmap editor) kde by se dal obkreslit obrázek. Něco jako když máte něčí fotku, přes to dáte fólii a na tu fólii kreslíte tužkou, obtahujete věc ne té fotografii, akorát že na počítači. A ten obkreslený obrázek (z té „fólie“) já bych chtěl potom někam uložit.

Je na to něco jednoduchýho? Nějakej menší prográmek (ne fotošop) a pokud jo tak mi napište i stručnej návod jak na to…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
LukasP

Na obyčejný výběr a obkreslení obrázku ti bohatě postačí malování ve Windows 7. Pokud máš jiný OS, můžeš zkusit třeba Paint.NET – je to v podstatě jednoduchej photoshop zdarma :) Dále by tě mohl oslovit třeba Gimp, který je poměrně složitější. Ale myslím, že Paint.NET ti na jednoduché obkreslení bohatě postačí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Káždý lepší fotoeditor umí výběr !!! S výběrem si potom můžeš dělat co chceš. Případně můžeš invertovat a používat vše ostatní mimo výběru.
Doplňuji:
Představuješ si to jako Hurvínek válku. Pro výběr je několik nástrojů a je třeba se s nima naučit dělat. To se nedá popsat jako cesta na pivo.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

jakej výběr? zkus být torchu srozumitelnější…
a chtěl jsem doporučit nějakej !program! a ty do toho pleteš špejbla a máničku…

v bmp editorech přece existujou nějaký vrstvy ne? na který se dá kreslit…

před 4279 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek