Zlatý

Program na obkreslení obrázku

Potřebuju program (nejspíš nějakej bitmap editor) kde by se dal obkreslit obrázek. Něco jako když máte něčí fotku, přes to dáte fólii a na tu fólii kreslíte tužkou, obtahujete věc ne té fotografii, akorát že na počítači. A ten obkreslený obrázek (z té "fólie") já bych chtěl potom někam uložit.

Je na to něco jednoduchýho? Nějakej menší prográmek (ne fotošop) a pokud jo tak mi napište i stručnej návod jak na to...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Na obyčejný výběr a obkreslení obrázku ti bohatě postačí malování ve Windows 7. Pokud máš jiný OS, můžeš zkusit třeba Paint.NET - je to v podstatě jednoduchej photoshop zdarma :) Dále by tě mohl oslovit třeba Gimp, který je poměrně složitější. Ale myslím, že Paint.NET ti na jednoduché obkreslení bohatě postačí.

Další odpovědi:

Zlatý

Káždý lepší fotoeditor umí výběr !!! S výběrem si potom můžeš dělat co chceš. Případně můžeš invertovat a používat vše ostatní mimo výběru.
Doplňuji:
Představuješ si to jako Hurvínek válku. Pro výběr je několik nástrojů a je třeba se s nima naučit dělat. To se nedá popsat jako cesta na pivo.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

jakej výběr? zkus být torchu srozumitelnější...
a chtěl jsem doporučit nějakej !program! a ty do toho pleteš špejbla a máničku...

v bmp editorech přece existujou nějaký vrstvy ne? na který se dá kreslit...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.