program na kradeni uctu "

dneska mi ukradli ucet na hru a do chatu spamovali video na ten hack na kterej se kazdej nachyta byl jsem malej ve skole se to stalo kamosum nevite jak ten program udelat rozhod jsem se ze ve skole udelam prezentaci jak funguje program a aby se lidi na to nenachytali [program nechci pro zneuziti stranek hernich uctu atd…]
Doplňuji:
nee dneska asi pred 3emi lety :DD

Odpovědi

http://www.so­om.cz/clanky/637--Fake-Applications-in-Browser
Pusť jim video co je na konci a myslím že to bude stačit.

arygnoc

už sme to tu rozoberali.

len doplňujúce info:
bežná znalosť webovej tvorby vám na to nestačí.
potrebujete vedieť, ako funguje ten ktorý OS, niečo o knižniciach, šifrovaní, ako aj hierarchii bežiacich procesov v OS, ako aj zdrojový kód OS (aspoň potrebné sekvencie), niečo o činnosti registerov a vyžadovaní prerušení, čo sa kde v počítači ukladá a pod.
Je toho dosť.
Nie je nemožné sa to naučiť, ale 14 dní na to nebude stačiť.