TOM11170

Program na fotografie

Hezký den…teď nevím,jestli se vymáčknu srozumitelně,ale neví někdo nějaký program,abych mohl na jednom místě otevřít(zobra­zit)více fotek,které mám uložený,vedle sebe,prostě třeba vlevo otevřená fotka A,vpravo otevřená fotka B,abych to nemusel zobrazovat jednu po druhé.Berte mě,prosím,jako počítačový antitalent.Děkuji předem za případnou radu.
Doplňuji:
No,spíš si třeba vybrat dvě fotky ze složky a "transportovat"je do toho programu,aby se mi tam zobrazily pěkně velký vedle sebe.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Umí to programy IrfanView nebo XnView

Pokud máš novější Windows (tuším že od Visty) tak stačí si otevřít složku s fotkami a jako zobrazení zvolit Obsah

U XP tuším byli Miniatury.

Další odpovědi
Sůwa

Máš na mysli třeba něco takového, abys mohl přesunovat objekty z jednoho obrázku do druhého? Já tohle dělám ve Photofiltre, tam si můžu otevřít obrázků kolik se mi vejde, když si je patřičně zmenším.
Jestli ale myslíš obrázky uložené, tak to si nastavíš jako miniatury přímo ve složce.
Doplňuji:
Tak si nainstaluj Photofiltre, je free a má i češtinu a uvidíš, co všechno dokáže. Prostě jen v SOUBOR dáš Otevřít a vybereš fotku, znovu Otevřít a vybereš druhou a hned budou pěkně vedle sebe. Já myslela, že už to dávno máš hotovo 🙂