Okavango

Program který umožní kombinovat snímky videa pomocí zeleného plátna.

Nevíte o nějakém programu co by dokázal kombinovat snímky videa pomocá zeleného plátna?

Odpovědi
lukas.zmizik

netusim, co to je „kombinovani snimku pomoci zeleneho platna“ ale pokud tim myslis klicovani – tedy to, ze nekoho natocis pred zelenym platnem a pak misto zelene dodas svoje pozadi, pak doporucim adobe after effect …ovsem nedela se v cestine a za dalsi, priprav si dobry hardware.

jungle-be

Dobrý je také Sony vegas pro (9 nebo 10)