Program, který se ptá na heslo při jakékoliv činnosti na notebooku?

Dobrý den, chci se zeptat, zda neexistuje nějaký program, který by můj pc chránil před cizími lidmi? Např, když by někdo chtěl zasunout flešku a nahrát nějaké mé údaje z pc, zda by nemělo možné nějak nastavit heslo, před tím, než by někdo na tu flekšu hodil nějaké věci.

A je možné, aby se spustila webkamaera při každém spuštění pc? Děkuji

Odpovědi
anonym

Vymýšlíš už dávno vymyšlené – stačí se k počítači (a datům) chovat zodpovědně.
😉
Trvale spuštěná webka ´vyprodukuje´ hodiny a hodiny záznamu, který:

  1. se ti nebude chtít prohlížet
  2. zabere značné místo na disku

___

  1. nenechávej notes bez dozoru
  2. přihlášení na notes chraň heslem
  3. když od notesu odejdeš, ´zamkni jej´ (pro další používání se musíš ´přihlásit´)
  4. „cizí“ lidi se ti nemají co ´hrabat´ v počítači – nedovol jim to

anonym

potřebovala bych přijít na to, jak mít zaplnou webku, bez toho aniž by mně svítila indikační dioda

anonym

potřebuji to mít na nějakou dobu..jako prevenci, promiň, ale když odcházím někam sportovat to mám sebou tahat svůj notebook? na koleji se mně do něho už jednou vloupali, i přesto, že mám přístup na heslo.., proto potřebuji nějaká opatření, budu ráda za tvoji radu ohledně té webky, díky