mily

Program atube catcher

Zkoušela jsem si přes atube catcher stáhnout z youtube video,ale pořad mi to píše : Došlo k chybě při stahování videa.Je možné,že video neexistuje nebo v tuto chvíli nedostupné.Pro­sím,zkuste to později. Co s tím?Dá se to stáhnout i jinak?

Nejlepší odpověď
rynek878

používám léta tento program,který jsem zde už zmiňoval IDM(internet download manager),který je absolutně super,takto to vypadá když je zakomponovaný do prohlížečů,viz lin­k:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0296nadap033459482­820232.jpg